    PLBKA100BK - Manuals
    -65%
    Bicycle/Scooter Mp3/Ipod Music Player—
    DETAILS
  • 1.75'' High Quality Speaker
  • Speaker Output : THD+N=0.1% @ 50W RMS/ 100W MAX, S/N Ratio = 96dB @ 50W RMS / 100W MAX , Speaker Frequency Response: 400-18KHz , Impedance: 8 Ohms
  • Earphone Output: THD+N=0.5% @ 33 ohm , S/N Ratio = 95dB @ 33 ohm
  • Built in 2G Memory Capacity
  • Playing time: Speaker : 8.5 hours / Earphone : 55 hours
  • Charging time: USB : 7 Hours , USB(5V/1A) A/C Commercial Adaptor: 4 Hours